Oferta

Jesteśmy dystrybutorem parkietów najbardziej znanych i renomowanych polskich firm takich jak: Panmar Wood, Chapel Parket ,Dlh Poland, Parkiet Hajnówka, Barlinek, JaworParkiet , FinishParkiet , Łąccy , Abaro , Lareco, Jean Marc Artisan , Wiśniewski , Bory Polskie.  Lata doświadczenia w branży parkietów pozwalają nam dostarczać klientom podłogi z których są zadowoleni. Klienci mogą wybierać z pośród wielu typów podłóg, gatunków drewna czy wzorów układania. Dostarczamy m.in. podłogi:


Egzotyczne
Oryginalność i niepowtarzalne począwszy od różnych odcieni brązu, czerwieni, pomarańczy, żółci, a także zieleni, purpury i czerni, zapewniają ogromne możliwości aranżacji przestrzeni wnętrza. Dodatkowo, nietypowe rozmiary elementów, najczęściej w postaci deski, pozwalają wykreować wnętrze bardziej przestronne i przejrzyste.


Tradycyjne
Tradycyjne podłogi klepkowe są najczęściej spotykanym rodzajem podłóg w naszym kraju. Stosowane od kilkuset lat, do dnia dzisiejszego uważane są za najwytworniejsze i najtrwalsze. Najlepszymi parametrami technicznymi charakteryzują się klepki dębowe i jesionowe.


Warstwowe
Podłogi warstwowe występują jako tzw. podłogi 2-warstwowe przeznaczone do klejenia do podłoża i podłogi 3-warstwowe przeznaczone przeważnie do klejenia ze sobą w tzw. podłogę pływającą nie połączone z podłożem chociaż oczywiście jest to możliwe. Podłogi warstwowe są przeważnie wykończone lakierem lub olejem, nie wymagają szlifowania tylko położyć i mieszkać!

 

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy Panele podłogowe renomowanych firm takich jak : Balterio , Pergo , Wineo , Sensa.

 

*Możliwość zakupu samych podłóg oraz profesjonalnej chemii lub zamówienia podłogi wraz z usługą montażu .